Photoshop CC ve CC 3D Kitaplarım Çıktı!

By Posted on 3 min read 4180 views

Photoshop CC ve Photoshop CC 3D kitaplarım Alternatif Yayıncılık Kitap evinden çıktı!

Photoshop üzerinde öğrendiğim tüm bu özel ve değerli bilgileri artık bir kitaba dökerek, Photoshop’u gerçekten en başından ve en doğru yerden öğrenmek isteyen siz değerli dostlarımın ilgisine sunmaya karar verdim.

Yıllardır biriktirdiğim çok özel bilgilerden meydana gelen ve Photoshop’u bir kez dahi açmamış bir insana programı en başından başlayarak öğreten Photoshop CC ve Photoshop CC 3D kitabımız nihayet basıldı.

Peki, bu kitap bize ne vaat ediyor, niçin bu kitabı almalıyız?
-Photoshop kitabımızın en önemli özelliği, kitaptaki üslubun yalın, akıcı ve anlaşılır olmasıdır. Yani kitapta sade bir anlatım dili esas alınmıştır.

-Photoshop kitabımızın en önemli özelliklerinden bir diğeri de programdaki tüm komutların -evet tüm komutların- tek tek ve birer örnek uygulama üzerinde anlatılmış olmasıdır.

-Kitabımız yarı interaktif bir yapıdadır. Yani kitabımızı alıp konu konu ilerlerken bir yandan da ilgili konulardaki görselleri size kitap ile birlikte verilen linkten indirip, anlık olarak kitabımızla birlikte uygulayarak ilerleyebileceksiniz. Ben bu konuda katiyim, bir komut sadece anlatılarak tam öğrenilmez, pekiştirme için mutlaka bir uygulama yapmak gerekir.

Photoshop CC 3D
Şimdi gelelim Photoshop kitabımızın yanında yazdığım diğer bir değerli kitabımız olan Photoshop CC 3D’ye.

Öncelikle çoğu zaman adını duyduğunuz şu 3D olayı ilginizi çekiyor mu? Peki, kaçımız Photoshop içerisindeki 3D’ye hâkimiz? Eminim çoğumuz bu konuda kendimize göre yeterli bilgiye sahibiz ancak hangimiz Photoshop içerisindeki 3D eklentisi üzerinde Master hâkimiyet kazanmak istemez? Şahsen ben programda üst düzeye erişmek için isterdim.

Buradan yola çıkarak sizi temin ederim ki Photoshop’taki 3D eklentisi göründüğünden çok daha derin, sinsi ve faydalı eylemlere sahip. Eklenti bu haliyle inanın size birçok konuda özel avantajlar sağlayacak ve diğer Photoshop kullanıcılarından bir basamak önde bulunmanıza imkân tanıyacaktır. Tabii ki işin sadece sektör ayağına odaklanmamak gerekir çünkü aynı eklenti ile program içerisinde eşsiz güzellikte sanat eserleri ortaya çıkarmanız da an meselesi.

Özet ile çok basit 2D şekillerden karmaşık ve etkileyici güzellikle 3D atmosferler oluşturma kabiliyetiniz, sizin hayal dünyanızın kapısında bekleyen bir seçenek olarak
Photoshop CC 3D kitabımızda yerini almış durumda.
Size düşen tek şey, bu benzersiz kitabın sayfalarını sindire sindire çevirerek muhteşem 3D modeller ortaya çıkarmaktır.

Sonuç olarak ülkemizde yine bir ilk olarak yazılan Photoshop CC 3D kitabımız size programdaki 3D eklentisini, 3D terminolojilerinin en başından başlayarak anlatan, eklenti komutlarının tümünü yine eksiksiz ve birer örnek ile sizlere aktaran benzersiz bir başucu kitabı olarak en sıkı dostunuz olacak. Kitabımızı bitirdiğinizde hem 3D hakkında hem Photoshop 3D eklentisi hakkında Master bilgi ve Hâkimiyet elde etmiş olacağınızın garantisi Photoshop CC 3D kitabımızdır.

Ben Photoshop CC ve Photoshop CC 3D kitaplarımızı tamamlamış ve sizlere sunmuş olabilmenin derin mutluluğuyla huzurlarınızdan ayrılıyor, sizi kitaplarımızla baş başa bırakıyorum.
Gerisindeki sırlar sizin aranızda

Adobe Photoshop CC ve Photoshop CC 3D Kitaplarımı photoshopegitim.com, tüm seçkin kitapçılardan ve online kitap sitelerinden satın alabilirsiniz.

signature

Subscribe so you don’t miss a post

Sign up with your email address to receive news and updates!

Previous
Photoshop Kitabı
Photoshop CC ve CC 3D Kitaplarım Çıktı!