Marvelous Designer Kitabı Baskıda

By Posted on 1 min read 5260 views

Yaklaşık olarak iki yıldan bu güne, yorucu ve zorlu geçen hazırlıkların ardından üzerinde yoğun uğraşlar verdiğim Marvelous Designer 3 Boyutlu Tasarım kitabım baskıya girdi. Tüm Türkiye’de Mayıs ayı bitmeden satışa sunulacak. Tamamı renkli ve kuşe kağıda basılan Marvelous Designer Kitabı 16×24 ebatlarında ve 304 sayfadan oluşmaktadır.

İçinde bulunduğumuz zaman artık teknoloji çağıdır ve gelişen, değişen teknolojiye hiçbir olgu kayıtsız kalamadı. Artık insanoğlu yaşamının her anında ve dört bir tarafında akıllı cihazlarla yaşıyor. İşte bu akıllı cihazların çalışabilmesinin önşartı yazılımlardır. Dolayısıyla aslında hayatımızı artık bilgisayar yazılımları yönetiyor dersek yalan söylemiş olmayız. Kısaca yazılım, teknoloji çağının en önemli yapıtaşıdır. İşte Marvelous Designer’de bu önemli yazılımlardan biridir.

Bu bağlamda Marvelous Designer başta; Moda, Tekstil, Grafik, Animasyon, Karakter Tasarımcıları ile Modelist ve Stilistlerin çalışmalarına hizmet etmektedir.  Marvelous Designer; Kumaşla ilgili tüm işlemleri; program içerisinde bulunan gelişmiş araç ve komutların sağladığı kolaylıkla, diğer 3D programlardaki kumaş motorlarından daha esnek, hızlı ve daha başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. 3D tasarım alanında kendini geliştirmek isteyenler için öğrenilmesi gereken program kesinlikle Marvelous Designer olacaktır.

Bu programı; en ince detayına kadar öğrenebilmeniz için, Marvelous Designer Kitabı en doğru seçim olacaktır. Çünkü; kitapta yer alan tüm komutlar, birer örnekle açıklanmış ve yeni başlayan herkesin de, bu programı en etkili şekilde kullanabileceği bir dille anlatılmıştır.

signature

Subscribe so you don’t miss a post

Sign up with your email address to receive news and updates!